Dlaczego stworzyliśmy tę stronę?

O nas

Wiemy, że ogólne warunki ubezpieczeń często są niezrozumiałe. Jednocześnie jednak zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest to dokument. Chcemy pomóc Wam w zapoznaniu się z tymi dokumentami.

Ogólne Warunki Ubezpieczeń to zazwyczaj kilkanaście stron zapisanych drobnych druczkiem. Mało kto ma cierpliwość, aby faktycznie się z nimi zapoznać. W efekcie często podpisujemy umowę ubezpieczenia, nie wiedząc, na co się właściwie zgadzamy. Chcemy to zmienić.

Co znajdziesz na stronie?

Jeśli właśnie zastanawiasz się nad wyborem ubezpieczenia i nie chcesz podpisać umowy niekorzystnej dla siebie, to bardzo dobrze trafiłeś. Na tej stronie analizujemy za Ciebie najważniejsze zapisy umów ubezpieczenia i zwracamy uwagę na zapisy, które mogą zmniejszyć zakres ochrony.

Na stronie znajdziesz artykuły opisujące konkretne polisy różnych ubezpieczycieli, a także ogólne wpisy mówiące o różnych rodzajach polis i zasadach wypłaty odszkodowań.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli po przejrzeniu artykułów masz pytania związane z ubezpieczeniami, skontaktuj się z nami

Polecamy także stronę porównywarki ubezpieczeń, na której znajdziesz wiele artykułów poruszających różne kwestie związane z ubezpieczeniami.